6 listopada 2018, Autor: Administrator

W poniedziałek 29 października najmłodsze dzieci z Przedszkola Publicznego z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowie Opolskim dołączyły do grona przedszkolaków podczas uroczystego pasowania. Była to pierwsza uroczystość przedszkolna, jaką maluszki przeżyły w swoim życiu.

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu – śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze. Dla większości z nich był to pierwszy  występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka" dokonała uroczystego „Aktu pasowania” tym samym  każde dziecko stało się dzielnym przedszkolakiem.

Małym artystom bacznie przyglądali się ich rodzice, którym to uśmiech z twarzy nie znikał ani na moment.  Nie zabrakło również życzeń, słodkich upominków, dyplomów oraz wspólnych zdjęć.  Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń dla dzieci, rodziców oraz nauczycieli.

pasowanie

Aktualizacja: 2 października 2023