Godlo Polski
miski
stokrotki
zabki
wesole-nutki
jagodki
sloneczka

Przedszkole Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi

im. bł. Edmunda Bojanowskiego  w Tarnowie Opolskim ul. ks. Klimasa 15

Przedszkole Publiczne
z Oddziałami Integracyjnymi
im. bł. Edmunda Bojanowskiego
ul. ks. Klimasa 15, 46-050 Tarnów Opolski

tel: (77) 464 42 61

Tydzień Kariery

22 października 2017, Autor: Administrator

18 października w Zespole Szkół Zawodowych im. S. Staszica w Opolu odbyło się spotkanie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. W spotkaniu tym wzięły  udział  "Jagódki" oraz " Żabki" z naszego przedszkola. Uczniowie szkoły przybliżyły naszym przedszkolakom pracę fryzjerki, kosmetyczki, ratownika medycznego, chemika, a nawet grafika komputerowego.

Tydzień Kariery
Tydzień Kariery
Tydzień Kariery
Tydzień Kariery

Aktualizacja: 9 grudnia 2018

Linki