Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej

5 czerwca 2019, Autor: Administrator

W dniu 31.05.2019 r. o godz. 9.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowie Opolskim odbył się Festiwal Piosenki Patriotycznej „Od Przedszkola do Tarnowa Opolskiego”, zorganizowany przez Przedszkole Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Tarnowie Opolskim, pod patronatem Wójta Gminy Tarnów Opolski. Miał on na celu promowanie postawy patriotycznej i umożliwił zaprezentowanie talentów wokalnych najmłodszych mieszkańców gminy w utworach o treści patriotycznej, ludowej, regionalnej, śpiewanych w języku polskim lub regionalnym. W zamyśle organizatorów był to przegląd, przypomnienie być może już zapomnianych pieśni śpiewanych przez naszych przodków. Udział w festiwalu sprzyjał  integracji przedszkolaków z całej gminy  w atmosferze dobrej zabawy, zwieńczonej występem aktorów Teatru ,,Pinokio” w przedstawieniu ,,Jak Karolek został Papieżem”

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim uczestnikom festiwalu za wspaniałe występy, wychowawcom za włożony trud w ich przygotowanie a sponsorom za okazane serce i wsparcie w realizacji tego zamierzenia. Organizacja takiego przedsięwzięcia wymagała nie tylko naszego wysiłku, ale również wsparcia finansowego, przeznaczonego na przygotowanie dekoracji, zakup nagród czy występ grupy teatralnej, stąd też nasze szczególne podziękowania dla:

• Wójta Gminy Tarnów Opolski pana Krzysztofa Mutz
  • Prezesa firmy ,,Labtar” pana Jaromira Krawczyńskiego
  • Hurtowni Spożywczej ,,Agra”
  • Pana Andrzeja Brandt – technika grzewcza, usługi wodno-kanalizacyjne
  • Banku Spółdzielczego w Krapkowicach - Oddział Tarnów Opolski
  • oraz Pana Pawła Słaboń za bezinteresowne nagłośnienie imprezy i dbałość  o oprawę muzyczną
Konkurs Piosenki
IMG_20190531_120326