Misie- bezpieczne na drodze

5 grudnia 2018, Autor: Administrator

,, MISIE” – bezpieczne na drodze.

Grupa II ,, Misie” wzięła udział w II edycji akcji edukacyjnej ,,WyRaźni na drodze” pod patronatem Fundacji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ,,Marsz Zebry”.

Przedszkolaki uczestniczyły w cyklu zajęć związanych z bezpieczeństwem na drodze. Zdobywały wiedzę na temat podstawowych zasad poruszania się w ruchu drogowym, uczyły się o pozytywnych i negatywnych postawach zachowania się na ulicy i jak prawidłowo korzystać z odblasków, aby być widocznym na drodze.

,,Misie” brały udział w spotkaniu z policjantem utrwalającym ich wiedzę o bezpieczeństwie na ulicy oraz przeszły trening prawidłowego przechodzenia przez ulicę.

Wszystkie dzieci w ramach akcji zostały wyposażone w znaczki odblaskowe , kolorowanki i broszury edukacyjne dla rodziców.

Policjant

Aktualizacja: 23 listopada 2023