Godlo Polski
miski
stokrotki
zabki
wesole-nutki
jagodki
sloneczka

Przedszkole Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi

im. bł. Edmunda Bojanowskiego  w Tarnowie Opolskim ul. ks. Klimasa 15

Przedszkole Publiczne
z Oddziałami Integracyjnymi
im. bł. Edmunda Bojanowskiego
ul. ks. Klimasa 15, 46-050 Tarnów Opolski

tel: (77) 464 42 61

Żółty Dzień

23 czerwca 2020, Autor: Administrator

22 czerwca wszystkie przedszkolaki zarówno te w „domowym przedszkolu” jak i w przedszkolnej sali obchodziły Dzień Żółty. Powiązany był on w tym roku z powitaniem lata. Nie obyło się bez zadań do wykonania. Jak co roku wszystko było żółte od ubrań, przez rysunki aż po jedzenie. W przedsięwzięcie zaangażowali się rodzice, którzy udokumentowali zdjęciami realizacje zadań. Zapraszamy do galerii.

Żółty Dzień
Żółty Dzień
Żółty Dzień
Żółty Dzień
Żółty Dzień
Żółty Dzień
Żółty Dzień
Żółty Dzień
Żółty Dzień
Żółty Dzień

Aktualizacja: 12 stycznia 2021

Linki