Warsztaty " Załóż projekt"

2 stycznia 2020, Autor: Administrator

Złóż wniosek, załóż projekt- warsztaty

Dnia 27.11.2019 uczestnicy projektu Erasmus+ „Podnoszenie kompetencji językowych kadry pedagogicznej w PPzOI w Tarnowie Opolskim”, podczas warsztatów zorganizowanych w Przedszkolu Publicznym z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowie Opolskim, zapoznali nauczycieli z gminnych placówek oświatowych z efektami realizacji w/w projektu.

Przedstawili m.in. wypracowane dzięki udziałowi w szkoleniach zagranicznych materiały i pomoce naukowe oraz zachęcali do pisania wniosków.

W tym dniu na zaproszenie koordynatora odbyły się również warsztaty „Załóż projekt” prowadzone przez panią Edytę Bieniek -ambasadora programu eTwinning. W warsztatach uczestniczyli wszyscy zainteresowani nauczyciele z tarnowskiego przedszkola, z przedszkoli ościennych oraz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Nakle.

IMG_20191217_080833

Aktualizacja: 11 kwietnia 2024