Godlo Polski
miski
stokrotki
zabki
wesole-nutki
jagodki
sloneczka

Przedszkole Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi

im. bł. Edmunda Bojanowskiego  w Tarnowie Opolskim ul. ks. Klimasa 15

Przedszkole Publiczne
z Oddziałami Integracyjnymi
im. bł. Edmunda Bojanowskiego
ul. ks. Klimasa 15, 46-050 Tarnów Opolski

tel: (77) 464 42 61

Kadra

L.P.

Nazwisko i imię

Aktualny stopień awansu zawodowego

Wykształcenie i kwalifikacje

1.  

Bogacka Jolanta

nauczyciel dyplomowany

  • wyższe mgr pedagogika opiekuńczo-wychowawcza,

  • wyższe mgr pedagogika kulturalno-oświatowa

  • studia podyplomowe edukacja elementarna- wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe

  • oligofrenopedagogika i kształcenie integracyjne

  • zarządzanie oświatą- studia podyplomowe

2. 

Gancarz Anna


 

psycholog


 

  nauczyciel kontraktowy

  • wyższe mgr Psychologia

  • wyższe mgr Pedagogika

  • studia podyplomowe Wczesne Wspomaganie Rozwoju Małego Dziecka

  •  Przygotowanie w zakresie psychologiczno- pedagogicznym oraz dydaktycznym ( nadające kwalifikacje do nauczania przedmiotów- przygotowanie pedagogiczne). 

  • Kształcenie wczesnoszkolne i wychowanie przedszkolne

  • Socjoterapia z arteterapią.

3. 

 

Jeleń Beata


 

katecheta

nauczyciel dyplomowany


 

    

  • Studia mgr - Teologia

   4.

Krajewska Agnieszka

nauczyciel dyplomowany  


 

  • SN nauczanie początkowe

  • wyższe mgr wychowanie przedszkolne,

  • oligofrenopedagogika – kurs kwalifikacyjny

  • zarządzanie oświatą- studia podyplomowe

   

5. .

Łaba Maria

nauczyciel dyplomowany

  • wyższe mgr nauczanie początkowe

  • studia podyplomowe – wychowanie przedszkolne z terapią pedagogiczną

  • oligofrenopedagogika – kurs kwalifikacyjny

  • studia podyplomowe- Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, z autyzmem i zespołem Aspergera

6..

Patoła Kinga

dyrektor

nauczyciel dyplomowany


 


 


 

 

  • wyższe mgr nauczanie początkowe z kwalifikacjami do wychowania przedszkolnego,

  • kurs kwalifikacyjny oligofrenopedagogika i kształcenie integracyjne.

  • studia podyplomowe – wychowanie przedszkolne

  • studia podyplomowe- zarządzanie oświatą

7.

Seniszyn Grażyna

nauczyciel dyplomowany

  • wyższe mgr wychowanie muzyczne,

  • studia podyplomowe wychowania fizycznego,

  • wychowanie przedszkolne – kurs kwalifikacyjny,

  • muzykoterapia kurs.

  • Studia podyplomowe „Edukacja elementarna – wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna”

8.

Siedlak Beata    

nauczyciel dyplomowany    

  • SN- wychowanie przedszkolne

  • wyższe mgr wychowanie przedszkolne,

  • Oligofrenopedaogika – kurs kwalifikacyjny

  • Studia podyplomowe- Edukacja elementarna- wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna

  • Studia podyplomowe- Neurorehabilitacja w edukacji i terapii z terapią sensoryczną

9.

Smołucha Danuta   

nauczyciel dyplomowany   

  • SN – wychowanie przedszkolne ,

  • terapia pedagogiczna – kurs,

  • Studia mgr wychowania przedszkolnego z terapią pedagogiczną

  • oligofrenopedagogika – kurs kwalifikacyjny

10.

Zajda Agnieszka

nauczyciel dyplomowany

  • Wyższe mgr terapia pedagogiczna z pedagogiką specjalną

  • „Edukacja elementarna – wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna”

  • Kurs kwalifikacyjny – Oligofrenopedagogika

  • studia podyplomowe- gimnastyka korekcyjna

  • Studia podyplomowe- Neurorehabilitacja w edukacji i terapii z terapią sensoryczną

11.  

Gebauer Regina  

nauczyciel dyplomowany

  • Kształcenie wczesnoszkolne z wychowaniem przedszkolnym i logopedią szkolna

  • Studia podyplomowe – Oligofrenopedagogika i edukacja integracyjna w ogólnodostępnych placówkach oświatowych

  • Kwalifikacje do prowadzenia zajęć w j. niemieckim jako języka mniejszości narodowej

  • Kurs Kwalifikacyjny- Metodyka nauczania języka obcego w okresie wczesnoszkolnym dla nauczycieli nauczania poczatkowego

  • Studia podyplomowe- Edukacja i wychowanie dziecka z autyzmem i zespołem Aspergera

12.

Sitek Sylwia

nauczyciel dyplomowany

  • Wyższe mgr terapia pedagogiczna z pedagogiką specjalną

  • Studia podyplomowe „Edukacja elementarna – kształcenia zintegrowanego i wychowania przedszkolnego

  • Studia podyplomowe- Język angielski

13.

Beata Wawrzyńczyk- Kostrzewska

logopeda

nauczyciel kontraktowy

  • Wyższe mgr - Pedagogika kulturalno- oświatowa

  • Studia podyplomowe- Logopedia

14.

Matysek Monika

nauczyciel mianowany

  • Wyższe mgr – Filologia Germańska

  • Kwalifikacje pedagogiczne do pracy nauczycielskiej

  • Studia podyplomowe- Edukacja Elementarna-kształcenie zintegrowane i wychowanie przedszkolne

  • Kurs kwalifikacyjny - Oligofrenopedagogika

  • Studia podyplomowe- Edukacja i wychowanie dziecka z autyzmem i zespołem Aspergera

15.

Waluś Alicja

nauczyciel kontraktowy

  • Pedagogika Wczesnoszkolna i przedszkolna z neurodydaktyką

  • Wspomaganie rozwoju i edukacji osób z autyzmem, w tym zespołem Aspergera

  • Pedagogika opiekuńcza i terapia pedagogiczna – studia I stopnia

  • Oligofrenopedagogika

16.

Szymaniec Anna

nauczyciel kontraktowy

  • Licencjat- Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z j. angielskim

  • Studia mgr- Pedagogika, profil ogólnoakademicki

 

Linki